Sipariş:

Ücretsiz kampanya süresince ürün bedeli dışında herhangi bir ücret yoktur. Kampanya bitiminden sonra ürün ağırlık ve ebatlarına göre kargo ücreti yansıtılmaktadır.

Siparişi sepetinize ekledikten sonra ödeme bölümünden uygun bir ödeme yöntemi seçebilirsiniz. Kredi kartı ve banka havalesi ile yapılmaktadır

İndirimli ürünleri satış kategorisinden takip edebilirsiniz. Ekstra bir indirim şimdilik yoktur. Ama ara ara sosyal medya sayfalarımızdan indirim kodu paylaşımı yapmaktayız. Sosyal medya kanallarımızı takip ederek indirim kodunuzu kaçırmayın.

Hızlı ve güvenli ödeme sistemi ile işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirisiniz. Tüm Türkiye’ye kargo ile zamanında ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Kargo:

Siparişleriniz ödeme işleminden sonra hazırlanma aşamasına geçmektedir. Stoklu olarak çalışmadığımız için kişiye özel ürünler yapmaktayız. Ürün siparişinizden en geç 7 gün içinde kargoya teslim edilir.

Ürünlere kargo aşamasında gereken özen ve hassasiyeti gösteriyoruz. Ürünleri patlak naylon, köşe koruma ve straforla emniyetini alıyoruz. Ve karton kutusuyla sağlam bir şekilde elinize ulaşacaktır.

Kargoya verilen ürünler ortalama 2 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır.

Siparişiniz kargoya teslim edildiyse kargo takip kodunuzla kargonuzun konumunu görebilirsiniz. Bazen aracı kargo firmalarında aksamalar meydana gelmektedir.

Ödeme:

Kullanıma açık bütün kredi kartı ve banka kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişle birlikte başarılı bir ödeme işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman siparişler otomatik olarak işleme alınmaktadır. Şartlar ve Polikiları okuyunuz

Hayır kredi kartıyla tek çekim ödemelerde komisyon yoktur. Taksitli alışverişlerde bankanın belirlediği komisyon oranları uygulanır.

Diğer

Tüm ürünlerimizde son teknoloji uv baskı makinalarıyla üretilmektedir. UV boyalar güneşe ve ısıya dayanıklı yıllarca renklerinde solma yada bozulma olmadan kullanabilirsiniz. Üretimimizde kalitesiz ürünlere asla yer yoktur. Bu sebeple renk solması müşterilerimizin asla dert etmeyeceği bir konudur.

Özel baskılarda sizin gönderdiğiniz resim kalitesine bağlı olarak küçük farklıklar olabilir.  Sisteme yüklediğiniz resimin kalitesi çözünürlüğü yüksekse hiç problem olmayacaktır.

Stoklu sattığımız ürünleri iade edebilirsiniz. Fakat kişiye özel yapılan ürünlerde iade olmayacaktır. Ayrıca iade politikalarımızı okuyabilirsiniz

Evet cam tablolar normal cama göre güçlendirilmiş temperleme işlemi yapılmış camlardan üretilmektedir. Yüzeysel dayanıklılık normal cama göre göre 10 kat daha fazladır. Temperli camların tek hassas noktası kenar kısımlarına metal vb cisimle sert bir şekilde vurma yada sert zemine düşmesi durumunda kırılma riski yinede vardır. Ama söylediğimiz gibi normal cam ile arasında 10 kat dayanıklılık durumu vardır.

Elbette kişiye özel ürün tasarla bölümünden istediğiniz ürün ölçüsünü seçip tablonuzu tasarlayabilirsiniz.

Tek vida ile kolayca duvara asabilirsiniz. Herhangi bir zorluğu yoktur. Tek yapmanız gereken tablonuzu asacağınız yere tek çivi yada vida ile kolayca asabilirsiniz.

Cam tablo ürünlerimiz Konya’da VEGA CAM firmamızda hazırlanıp üretilmektedir. DEKORATIC markamız VEGA CAM DEKORASYON firmamızın bir e-ticaret sitesidir.

Dekoratic.com da bulunan ürünlerin tamamı Konya’da ve VEGA CAM DEKORASYON firmamızda üretilmektedir. Dekoratic.com ürünlerinin en büyük özelliği üretimlerinde yüksek teknolojili makinelerin kullanılmasıdır. Bu sayede hızlı ve kusursuz üretim yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz kargolanmadan önce kalite kontrol aşamasından geçer ve yalnızca onay alan ürünler müşterilerimize gönderilir.

Yukarı Git