Gönderiler ve İadeler

Paket Gönderileriniz

Paketler genellikle ödemenin alınmasından sonra 3 gün içinde gönderilir ve imzasız takip ve bırakma ile seçmiş olduğunuz kargo firma aracılığıyla gönderilir. Kargo Extra ile gerekli imza ile teslimatı tercih ederseniz, ek bir maliyet uygulanacaktır, bu nedenle bu yöntemi seçmeden önce lütfen bizimle iletişime geçin. Hangi gönderi seçimini yaparsanız yapın, paketinizi çevrimiçi takip etmeniz için size bir bağlantı sağlayacağız.

 

Nakliye ücretleri, taşıma ve paketleme ücretlerinin yanı sıra posta ücretlerini içerir. Kargo ücretleri sabit olup, nakliye ücretleri gönderinin toplam ağırlığına göre değişmektedir. Öğelerinizi tek bir sırayla gruplandırmanızı öneririz. Ayrı ayrı verilen iki ayrı siparişi gruplayamayız ve her biri için nakliye ücreti uygulanır. Paketinizin riski size ait olmak üzere gönderilecek, ancak kırılgan nesnelerin korunmasına özel özen gösterilmektedir.

 

Kutular yeterince büyük ve eşyalarınız iyi korunuyor.

 

Dekoratic cam tablolar Türkiye’de en iyi uv baskı makineleri ile hazırlanmaktadır. Dekoratif ve sanatsal bir ürünle ilgili tüm ihtiyaçlarınız karşılayacak olan Dekoratic cam tablolar Türkiye’de ilk ve tek yine VEGA CAM. 

Cam tablolarımız 4 mm kalınlığında  kırılmaya karşı 10 kat dayanıklı temper işlemi görmüş kenarları rodajlanmış birinci sınıf düz camlara UV dijital baskı makinesi ile ters yönden baskı yapılmaktadır.

-Dekoratic  cam tablolar temperli olmasından dolayı kırılmaya karşı son derece dayanıklı ve güvenlikli bir cam tablodur. Cam tablolar her ihtimale karşı ambalajı özenle hazırlanıp gönderilmektedir.

-Tüm bunlara rağmen cam tablonuz kargoda kırılırsa koşulsuz ve ücretsiz yenisini adresinize gönderiyoruz. 

-Dekoratic cam tablolar kesinlikle fotoğraf kağıdı yada folyo baskı değildir;  özel bir teknikle  cam ters yüzeye doğrudan UV baskı yapılması ile yapılmaktadır.

– Tablonun ön yüzeyi normal cam olduğundan görüntüye ve resime zarar verecek herhangi bir etken yoktur. 

-Firmamız tarafından özel olarak tasarlanan metal asma aparatı sayesinde cam tablonuzu kolayca duvara monte edebilirsiniz.

-Özel baskılı cam tablo siparişleriniz için lütfen bilgi@dekoratic.com mail adresimizden yada dekoratic.com/iletisim adresinden bizlere yazmaktan çekinmeyiniz..

Yukarı Git